Oli Health Magazine Nedir?

OLİ HEALTH MAGAZİNE NEDİR? 

    Oli health magazine dünyanın çeşitli bölgelerindeki sağlık profesyonellerinden  güvenilir tıbbi bilgiler sunarak , gençleri tıbbi konularda kendilerini geliştirmeleri ve daha sağlıklı bir toplum yaratmaları için, eğiten ,destekleyen ve yaptıkları araştırmalarını ,edindikleri bilgileri yayımlayabileceği uluslararası gençlik sağlık sorunları tıbbi platformudur.  
 
    Oli Health Magazine 2018 yılında kurulmasına rağmen sadece bir yılda Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve YouTube kanalı da dahil olmak üzere tüm sosyal medyalarda yüz binden fazla (100.000) takipçi kitlesi elde etti. Ayrıca İngiltere merkezli Global Brands Magazine tarafından verilen  “En Yenilikçi Sağlık Dergisi - Türkiye 2019” ödülünün sahibidir.  
 
    Başta Amerika, Avrupa ,Asya ve Afrika olmak üzere 100'den fazla motive olmuş gençten (doktorlar ve tıp öğrencileri) oluşan bir ekibe sahiptir ve bu ekibe katılmak için başvuruda bulunan insanların sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Son zamanlarda  dünyanın dört bir yanından iki yüzün üzerinde başvuru aldı. Ve başvuru yapan kişilerden sadece üçte biri gerekli kriterlere sahip olup Oli Health Magazine Takımı'na katılmak üzere seçildi. 
 
   Oli Health Magazine gençlerin sağlık alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri takip edip, araştırıp bilgi edinmesinin kritik öneme sahip olduğuna inanmaktadır .  

OLIVIER UWISHEMA : +90 506 154 5340 
Stj.Dr İrem ADANUR : +90 539 440 13 32 
[email protected]

Önemli Tarihler
25 Ekim 2019
Erken Kayıtta Son Gün


10 Kasım 2019
Bildiri Gönderimi Son Tarih


20-21-22 Aralık 2019
Kongre Tarihleri